Bez popisku

Národní centrum pro výzkum biomolekul je ústavem na Přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Naše výzkumné centrum se nachází v moderních prostorách Univerzitního kampusu Bohunice společně se Středoevropským technologickým institutem (CEITEC) a Lékařskou fakultou. Synergie unikátního zázemí pomáhá centru uskutečňovat špičkový výzkum v oblastech bio-omik a strukturní biologie. Ve výzkumu integrujeme experimentální bádání spolu s počítačovými simulacemi a analýzami. V centru se nadále podílíme na rozvoji talentů na všech úrovních vysokoškolského studia (bakalářské, magisterské, a doktorské), včetně vedení nadaných studentů v projektech Středoškolské odborné činnosti (SOČ).